Dać innym...

Szczegóły

"O prawdziwym bogactwie świadczy to, ile ktoś może dać innym..." 

PODZIĘKOWANIE!

Serdecznie dziękujemy za świąteczne paczki dla dzieci z Punktu Przedszkolnego, ufundowane przez Wojskowe Koło Łowieckie ORLIK.

Czytaj więcej: Dać innym...

Od ziarenka do bochenka

Szczegóły

„Mało nas do pieczenia chleba,
Tylko nam przedszkolaków potrzeba...”

Poznając drogę od ziarenka do bochenka dzieci z punktu przedszkolnego i „zerówki” razem ze swoimi opiekunkami upiekły chlebek, który wszystkim smakował wyśmienicie. Przedszkolaki zaprosiły na degustację Panią Dyrektor.

Czytaj więcej: Od ziarenka do bochenka

Dla mamy i taty

Szczegóły

 To był szczególny dzień dla przedszkolaków. Wspólnie z zerówką i pierwszakami po raz pierwszy wystąpili przed społecznością szkoły i zaproszonymi rodzicami.                                      

 Po długich przygotowaniach mogli zaprezentować swoje umiejętności. I choć „trema deptała im po piętach”, wyśpiewali ze swoich małych serduszek najserdeczniejsze życzenia dla kochanych Rodziców. Nie obyło się bez upominków i wspólnego poczęstunku.

Czytaj więcej: Dla mamy i taty

Na wycieczkę ruszyć czas

Szczegóły

Kończy się rok szkolny, a więc czas wyruszyć na wycieczkę. Razem z kolegami z zerówki wyjechaliśmy do Zamościa. W sali zabaw „Jaś i Małgosia” było tyle ruchu i uciechy, że aż pot ciekł strumieniami. A po tym wysiłku trzeba było zregenerować siły w McDonald's ,bo czekała nas jeszcze wędrówka po ZOO. W drodze powrotnej niektórzy już zmrużyli oczka.

Czytaj więcej: Na wycieczkę ruszyć czas

Dzień dziecka w przedszkolu

Szczegóły

Dużo radości, wspaniałej zabawy i trochę przyjemności – o to w Dniu Dziecka zadbali rodzice, pani dyrektor, nauczyciele, sponsorzy i zaproszeni goście.

Czytaj więcej: Dzień dziecka w przedszkolu