Na wycieczkę ruszyć czas

Szczegóły

Kończy się rok szkolny, a więc czas wyruszyć na wycieczkę. Razem z kolegami z zerówki wyjechaliśmy do Zamościa. W sali zabaw „Jaś i Małgosia” było tyle ruchu i uciechy, że aż pot ciekł strumieniami. A po tym wysiłku trzeba było zregenerować siły w McDonald's ,bo czekała nas jeszcze wędrówka po ZOO. W drodze powrotnej niektórzy już zmrużyli oczka.

Czytaj więcej: Na wycieczkę ruszyć czas

Dla mamy i taty

Szczegóły

 To był szczególny dzień dla przedszkolaków. Wspólnie z zerówką i pierwszakami po raz pierwszy wystąpili przed społecznością szkoły i zaproszonymi rodzicami.                                      

 Po długich przygotowaniach mogli zaprezentować swoje umiejętności. I choć „trema deptała im po piętach”, wyśpiewali ze swoich małych serduszek najserdeczniejsze życzenia dla kochanych Rodziców. Nie obyło się bez upominków i wspólnego poczęstunku.

Czytaj więcej: Dla mamy i taty

Zima w przedszkolu

Szczegóły

Choć na dworze śnieg i mróz, maluchy  nie piecuchy i do przedszkola przychodzą.

Czytaj więcej: Zima w przedszkolu

Dzień dziecka w przedszkolu

Szczegóły

Dużo radości, wspaniałej zabawy i trochę przyjemności – o to w Dniu Dziecka zadbali rodzice, pani dyrektor, nauczyciele, sponsorzy i zaproszeni goście.

Czytaj więcej: Dzień dziecka w przedszkolu

Przedszkolaki świętowały Dzień Babci i Dziadka

Szczegóły

Najpierw był długi okres przygotowań: próby tańca recytacji i śpiewu, wykonanie upominków, dekoracja sali. Wszystko po to, by jak najlepiej wypaść przed kochanymi Babciami i Dziadkami. A zaproszeni goście przybyli licznie i gromkimi oklaskami nagradzali popisy swoich wnucząt. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku przygotowanego przez rodziców i wspólnych zdjęć z dziadkami.

Czytaj więcej: Przedszkolaki świętowały Dzień Babci i Dziadka