Konkurs świąteczny rozstrzygnięty

Szczegóły

Nagrody na najpiękniejszą kartkę świąteczną otrzymali:

I miejsce Antonina Grabczuk kl. 0 oraz Daria Adamczuk kl. II

II miejsce Konrad Sokołowski kl. 0,  Nataniel Gardzioła kl. I oraz Laura Mielniczuk kl. II

III miejsce Nikola Laskowska kl. 0 oraz Kornelia Kolano kl. 0

Wyróżnienie Tomasz Lipski kl. II

 

Nagrody na najpiękniejszą choinkę  przestrzenną otrzymali:

I miejsce Roksana Jaśkiewicz kl. II oraz Weronika Tabaka kl. V

II miejsce Kamil Próchnicki kl. 0 oraz Bartłomiej Szczepaniak kl. V

III miejsce Klaudia Lipska pp oraz Natalia Włos kl. II

Wyróżnienie Tomasz Lipski kl. II

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za  liczne prace oraz rodzicom za poświęcony czas, by prace te były piękne i niepowtarzalne.

Konkurs przygotowała Pani Elżbieta Gardzioła.

Szachiści górą!

Szczegóły

1 grudnia w SZS w Mirczu odbył IV Turniej o Puchary Wójta Gminy Mircze - Marty Małyszek - Grand Prix 2017.

Juniorzy młodsi kl. 4 - 6 :

Dziewczęta:

1. Roksana Jędra ,

2. Martyna Powęska 

Chłopcy:

1. Łukasz Grabik,

2. Sylwester Kozłowski.

GRATULUJEMY!

Źródło: lubiehrubie.pl

 

Rozstrzygnięcie konkursu ZAPOBIEGAJMY POŻAROM

Szczegóły

5 listopada 2016 roku, nastąpiło rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem „ZAPOBIEGAJMY POŻAROM”.

Konkurs zorganizowany przez Urząd Gminy Mircze wraz z Oddziałem Wojewódzkim Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP cieszył się dużym zainteresowaniem dzieci i młodzieży.

Czytaj więcej: Rozstrzygnięcie konkursu ZAPOBIEGAJMY POŻAROM

Kartka świąteczna - Boże Narodzenie 2016

Szczegóły

W dniu 24 listopada 2016 roku w Gminnym Ośrodku Kultury odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu pn. "Kartka świąteczna - Boże Narodzenie 2016".

Konkurs organizowali Wójt Gminy Mircze oraz Gminny Ośrodek Kultury w Mirczu.

Czytaj więcej: Kartka świąteczna - Boże Narodzenie 2016

Rozstrzygnięcie konkursu mitologicznego

Szczegóły

22 listopada odbył się konkurs podsumowujący opracowanie zagadnień mitologicznych na lekcjach języka polskiego w klasie V. Uczniowie  rywalizowali w dwóch kategoriach:

Kategoria I – konkurs na postać mitologiczną.

Jury w składzie: Małgorzata Jóźwiak i  Dariusz Smoll oceniło strój bohatera oraz jego atrybuty a także ustne zaprezentowanie się.

I miejsce – Julia Laskowska

II miejsce – Weronika Tabaka

III miejsce – Krystian Jóźwiak i Bartek Szczepaniak

Kategoria II – konkurs wiedzy mitologicznej.

Dziesięciu uczestników tego etapu wykazało się rozległą wiedzą mitologiczną.

I miejsce – Konrad Smoliński

II miejsce – Klaudia Jędra

III miejsce – Julia Laskowska

Gratulujemy!