Szlachetne serca są wśród nas

Szczegóły

druzyna

Zakupiony sprzęt,odzież oraz produkty żywnościowe oferowane przez uczniów naszej szkoły dotarły do rodziny.

Dziękujemy!

Poniżej  treść listu od Drużyny Szlachetnej Paczki:

Drogi Darczyńco,


Cieszymy się, że razem z nami zmieniasz świat na lepsze! 

Miłość wyrażana jest poprzez wrażliwość na drugiego człowieka. Darczyńcy SZLACHETNEJ PACZKI dodatkowo okazują ją w prezencie, który trafia prosto w serca rodziny. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś pomaga spełnić nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne. 

Cieszymy się, że jesteś częścią tej radości, którą przeżywała obdarowana rodzina podczas dostarczenia Paczki.


Wolontariusz, który opiekował się rodziną (oznaczonej numerem LBE-2403-402946), chciał przekazać kilka słów od siebie.

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.
Reakcja rodziny na otrzymanie paczek była bardzo pozytywna - radosna, wzruszająca. Rodzina bardzo się ucieszyła. Popłynęły nawet łzy radości, było wypowiedzianych wiele miłych słów "nie spodziewali się w ogóle, że dostaniemy tak dużo paczek. Jesteśmy niesamowicie wdzięczni". Dzieciom najbardziej podobały się zabawki i słodycze, na które tak bardzo czekały. Od razu po rozpakowaniu zaczęły jeść czekoladę, której na co dzień nie mają. Gdy otworzyliśmy paczkę z ubraniami i dziewczynka zobaczyła czapkę, szalik oraz kurtkę dla siebie to od razu przymierzyła i bardzo się cieszyła. Pani Walentyna ucieszyła się z żywności, gdyż będzie mogła wykorzystać ją do przygotowania potraw świątecznych dla swej rodziny. Wielką radość sprawił jej widok szczęścia dzieci, gdy rozpakowywały zabawki i ubrania. Najistotniejszą dla niej rzeczą otrzymaną od Darczyńcy był odkurzacz, który wywołał łzy i uśmiech na jej twarzy. Pani Walentyna przytuliła nas i ucałowała. Ale to wszystko zasługa Darczyńców.
Co chce przekazać Tobie wolontariusz:
Bardzo chcemy podziękować Państwu za wspaniałą współpracę. Paczki, które zrobiliście dla potrzebującej rodziny były świetne. Dawanie dobra drugiemu człowiekowi jest wspaniałym uczuciem, ponieważ sprawia radość obu stronom. Zdjęcia prześlę e-mailem, a laurkę wyślę listem. Dziękujemy i pozdrawiamy. Życzymy wesołych i spokojnych świąt.
Co chce powiedzieć od siebie rodzina:
"Ze szczerego serca Państwu dziękujemy. Wierzymy w to, że dobro wraca do ludzi, którzy ofiarują je innym. Do Was na pewno wróci. Życzymy wesołych i spokojnych świąt. Nasze na pewno będą w tym roku wesołe i szczęśliwe dzięki Waszej pomocy. Jeszcze raz dziękujemy".

Więcej informacji