Strachy na lachy

Szczegóły

23 listopada w naszej szkole zorganizowano Andrzejki pod hasłem "Strachy na lachy". Zabawa odbyła się w sali gimnastycznej, przystrojonej przez uczniów klasy VI. 

Uczniowie klasy trzeciej oraz szóstej prowadzili aukcję charytatywną przygotowaną przez p. Edytę Wikło. Dziękujemy za szczodrość i aktywny udział w licytacji zarówno dzieci, jak i rodziców. Zebrana kwota pieniędzy przeznaczona zostanie na akcję "Szlachetna Paczka".

Po licytacji dziewczynki z klasy szóstej prowadziły wróżby andrzejkowe. Przez całą zabawę andrzejkową trwał konkurs na najstraszniejsze przebranie. Jury w składzie: przedstawiciel grona pedagogicznego - p. Iwona Bełz oraz przedstawiciele rodziców - p. Jolanta Nosal oraz p. Beata Teresińska wybrały najstraszniejsze przebrania, za którymi kryły się osoby:

Roksana Jaśkiewicz kl. II

Bartłomiej Szczepaniak kl. V

Kinga Wójcik kl.VI

Zuzanna Grabczuk kl. III

Paulina Chmiel kl. IV

Weronika Tabaka kl. V

Tomasz Lipski kl. II

Łukasz Grabik kl. VI

Natalia Włos kl. II

Wszyscy doskonale się bawili przy muzyce zapewnionej przez p. Sławomira Jędrę oraz dzięki poczęstunkowi zapewnionemu przez Radę Rodziców. 

Nauczyciele odpowiedzialni za imprezę: Aneta Demczuk-Tymecka i  Edyta Wikło
Organizatorzy pragną podziękować p. Iwonie Bełz, p. Katarzynie Powęska, p. Agnieszce Koman oraz p. Sławkowi Jędra za okazaną pomoc.

Żródło: Aneta Demczuk-Tymecka